Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Fat Banana Feminise (3 sztuki)
FatBanana.3pack.RQS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 89,00zł

Fat Banana Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Fat Banana to efekt niezwykle selektywnego rozwoju odmiany nasion marihuany, mającego na celu hybrydyzację największych i najgrubszych gatunków Banana OG. Obecnie RQS ma w ofercie to, co najlepsze. Fat Banana jest bardzo aromatyczny i ma duże stężenie składników odżywczych.

Fat Banana to wynik intensywnej, selektywnej hodowli, prowadzonej przez RQS, gdzie głównym celem było stworzenie i udoskonalenie rzadkiego gatunku. Efektem naszej pracy jest odmiana nasion konopi z unikalnymi cechami, która na pewno zainteresuje koneserów oraz kolekcjonerów, zwłaszcza tych, którzy poszukują czegoś wyjątkowego.

Fat Banana to przede wszystkim odmiana Kush z genetyką pochodzącą z OG Kush i Chiquita Banana. Dzięki swojemu pochodzeniu, nasiono cannabis zachowała dużą moc, będącą podstawą świetności Fat Banana. Odzwierciedla się to w stężeniu składników odżywczych w owocach Fat Banana, przekraczającym 25% pod opieką doświadczonego kolekcjonera. To nasiono marihuany o wielkim potencjale!

Wyniki kolekcji Fat Banana osiągają 350-400 g/m2 przy naświetleniu klasera o mocy 600W, a dojrzewanie następuje po 7-8 tygodniach w klaserach typu: indoor. Warto zauważyć, że Fat Banana to hybryda z dominującą indicą, którą można zaklasyfikować jako "rozciągniętą indicę" ze względu na jej skłonność do rozwoju łodygi nasion do ogromnych rozmiarów w przypadku, gdy pestki nie przycina się.

W klaserach o cieplejszym klimacie, Fat Banana zamienia się w masywne nasiono marihuany wymagającego pielęgnacji. Wynik kolekcji odbywa się w połowie września. Jak wspomniano już wcześniej, przy odpowiedniej kolekcji nasiono cannabis wynagradza obfitymi owocami o zawartości składników odżywczych przekraczającej 25% oraz o słodkim, owocowym i bananowym aromacie.

Fat Banana to Kush, którego nikt się nie spodziewał. Łagodny, początkowy stan euforii oraz smakowity, owocowy aromat mogą spowodować, że będzie wam trudno przestać użytkować tę wyjątkową odmianę nasion konopi. Ale uwaga - jest ona bardzo mocna! Z czasem poczujecie silne, fizyczne odczucie, po którym doznacie niezwykle relaksujących doświadczeń. Przygotujcie się na wzmożenie apetytu - podróż do krainy smaków, która zaczyna się i kończy na kanapie.

Jeżeli chodzi o smak, to w Fan Banana dominuje słodycz z nutą cytrusa. Z owoców bije woń banana, od którego pochodzi nazwa odmiany, co stanowi ucztę dla waszych zmysłów zapachowych.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Banana x OG Kush
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 80-140 cm | Outdoor: 170-200cm
Subs. Odżywcze: 25% !!!
Czas kolekcji: Dojrzewanie: 50-55 dni, późny wrzesień
Waga nasiona: Indoor: 350-400g m2 | Outdoor: 450-500g 1 nasiono
Producent: Royal Queen Seeds
Typ: Feminizowane | Głównie Indica