Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Californian Snow Auto Feminise (3 sztuki) + BONUS
AuCaliforniaSnow.3p.FastB

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 99,00zł

Californian Snow Auto Feminise (3 sztuki) + BONUS
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Californian Snow to najrzadszy i najbardziej śmiały szczep nasion marihuany stworzony przez nasz zespół botaników. Jest krzyżówką genów American Old School Hot California i Canadian Ruderalis, którą odkryliśmy pod koniec 2013 roku. Odmiana ta nasion cannabis jest dość stabilna, a większość jej fenotypów wykazuje cechy Sativy, choć zawiera również geny Indyjki. Dojrzała pestka marihuany wygląda jakby była opruszona śniegiem. Nazwaliśmy ją Californian Snow, bo przypomina nam pokryte śniegiem szczyty gór unoszące się nad ciepłą i słoneczną kalifornijską doliną.

Jeżeli chodzi o smak, to naprawdę słodka odmiana, jak pyszny kawałek ciasta. Dostarcza szereg słodkich doznań z lekko gorzkim posmakiem i nutą cytryny. To jak szarlotka z cytrynową śmietaną - naprawdę imponująca!

Pierwszy oddech w pełni przejmuje moment, rozpędza czas, a Ty czujesz się jak na swojej desce rozpędzony do maksymalnej prędkości - efekt nasion marihuany trwa tylko pół godziny, jest szybki, ulotny ale i niezapomniany. Jego skutki są natychmiastowe - uderza ciało i a umysł otula słodką chmurą.

Nasiona konopi są łatwe, przyjemne i bezproblemowe. Ich wysokość rzadko przekracza 130cm, zazwyczaj osiągaą jedynie 80cm. Odmiana stworzona z myślą o chłodniejszych klimatach, w których lato jest krótkie. Od czwartego tygodnia zaczyna intensywnie pachnieć, dlatego zaleca się zastosowanie filtrów węglowych, gdy rośnie w klaserach typu: indoor.
 
BONUS:
Teraz zamawiając paczkę: 3 sztuki, dostaniesz dodatkowo,
w opakowaniu: 2 sztuki "Californian Snow Auto Feminise" (FastBuds)
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 80 - 130cm
Subs. Odżywcze: 19%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 65-70 dni
Waga nasiona: XL
Producent: FastBuds
Typ: Feminizowane Automatycznie | 50% Indica, 50% Sativa