Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

BlackBerry Auto Feminise (5 sztuk) + BONUS
AutoBlackBerry.5p.FastB

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 155,00zł

BlackBerry Auto Feminise (5 sztuk) + BONUS
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Blackberry stworzono dla smakoszy i miłośników nasion marihuany. Mieszanka smaków, zapewniające niesamowite wrażenia - ostry, słodki, owocowy, jagodowy smak w połączeniu z aromatem sosny sprawią, że zapamiętasz je na długo i będziesz tęsknić. Te kuszące cechy wynikają z krzyżówki Blackberry z fioletowym Kushem pakistańskiego pochodzenia.

Poza spektakularnym smakiem i aromatem, Blackberry zapewnia niezły uśmiech, po którym następuje rozluźnienie każdego mięśnia w Twoim ciele. Wielu użytkowników nasion konopi twierdzi, że jest świetna wieczorem przed snem, ponieważ jej silne właściwości rozluźniające i uspokajające zapewniają spokojny sen. Podobno śpi się po niej jak dziecko. Medycznie stosowany jest u pacjentów, którzy mają problemy z bezsennością, stanami lękowymi, stresem,pomaga na skurcze mięśni i ból.

Nasiona cannabis rosną jak typowa Indica. Osiągają od 70-110cm wzrostu, rozwijają zwarte owoce umiejscowione wokół głównego szczytu. Produkcja jest znakomita, owoce stopniowo pokrywają się dużą ilością żywicy na zwnętrznej warstwie nasiona marihuany, jak gdyby były oszronione. Oprócz tego wizualnego spektaklu, szczep szybko rozwija swój świeży, owocowy aromat. Nasz dział badań opisał tę odmianę jako "dużego producenta żywicy", a jakość ta jest możliwa dzięki jego pakistańskiej genetyce. W Blakberry nietrudno się zakochać, nasiona marihuany są piękne, w fazie wzrostu nabierają fioletowych i czerwonych odcieni.

Po 10-15 dniach po zakończeniu kolekcji owoce przyjmują bardzo ciemny fioletowy kolor i wydzielają słodki, owocowy aromat z ziemistą nutą.
 
BONUS:
Teraz zamawiając paczkę: 5 sztuk, dostaniesz dodatkowo,
w opakowaniu: 3 sztuki "BlackBerry Auto Feminise" (FastBuds)
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 70-110cm
Subs. Odżywcze: 20%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: XL
Producent: FastBuds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Indica