Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Auto Think Different Feminise (1 sztuka)
AutoThDifferent.1p.DP

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 45,00zł

Think Different Auto Feminise (1 sztuka)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.

Czasami dostawcy nasion marihauny muszą ‘myśleć inaczej’, aby wybić się z tłumu. Dutch Passion dokonał tego poprzez wprowadzenie technologii nasion feminizowanych, w latach ’90 i następnie poprzez stworzenie wyjątkowych odmian nasion feminizowanych automatycznie dojrzewających, AutoFeminise.

Tutaj celem było stworzenie odmiany automatycznie dojrzewającej, która dawałaby obfite wyniki kolekcji przy najwyższym poziomie mocy, który konkurowałby z najlepszymi odmianami tradycyjnymi.

Wykorzystaliśmy z genetycznego banku nasion Dutch Passion, odmianę nazwaną AK420, aby rozpocząć proces. Jest to hybryda AK47, dająca duże wyniki kolekcji i wyjątkowy poziom mocy. AK420 została następnie skrzyżowana ze starannie dobieranymi Ruderalis. Celem było przekroczenie standardów ustalonych przez bestseller 2011 r. w sektorze AutoFem, AutoMazar.

‘Think Different’ jest odmianą Auto Feminise, która osiąga przeważnie wysokość 1-1,5 m i może dać wagę na koniec kolekcji 250-300g 1 nasiona, jeśli jest kolekcjonowana w idealnych warunkach. ‘Think Different’ składa się w 60% z Sativy, w 20% z Indica i w 20% z Ruderalis.
 
Poziom produkcji w klaserach typu: indoor dochodzi do 500 g/m², zgodnie z doświadczeniami holenderskich hodowców komercyjnych. Od włożenia do klaseru nasion konopi do zakończenia kolekcjonowania potrzebuje tylko 9 tygodni, a zmierzony poziom mocy nasion marihuany oscyluje wokół 18%. Jest to silne nasiono cannabis i łatwa w kolekcji odmiana, której poważni hodowcy nie mogą nie wypróbować!

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: AK 420 x Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 100-150cm
Subs. Odżywcze: 18%
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70-75 dni
Waga nasiona: XXL | 50-250g 1 nasiono !!!
Producent: Dutch Passion
Typ: Feminizowane Automatyczne | Głównie Sativa