Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Auto Duck Feminise (7 sztuk)
AutoDuck.7pack.DP

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 229,00zł

Auto Duck Feminise (7 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Auto Duck jest wyjątkowym gatunkiem nasion konopi o niezwykłym kształcie liści na zewnętrznej warstwie nasiona, które nie wyglądają jak typowe liście nasion konopi, dzięki czemu jest trudny do rozpoznania, zwłaszcza w pierwszej połowie życia, przed uformowaniem owoców. W klaserach typu: outdoor odmiana ta potrzebuje około 85-90 dni do zakończenia kolekcji.
 
W klaserach typu: indoor jest gotowa do zakończenia kolekcji po około 75 dniach naświetlania 20/4. AutoDuck jest odmianą z ustabilizowaną naturalną deformacją liścia, przypominającą ślady kaczych stóp i z delikatnym zapachem podczas dojrzewania nasion marihuany.

AutoDuck jest automatycznie dojrzewającą wersją bestsellera fotoperiodycznego ‘Frisian Duck®’, skrzyżowanego z naszą Auto White Widow, która zmieniła ją w pełną mocy automatycznie dojrzewającego odmianę. Auto Duck ma zielone owoce i silny zapach konopny w porównaniu do Frisian Duck. Doskonały do klaserów miejskich, idealny dla kolekcjonerów, którzy nie chcą, aby świat dowiedział się, że kolekcjonują konopie.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Frisian Duck x Auto White Widow
Klaser: Indoor/Outdoor
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 75-85
Waga nasiona: Duży
Producent: Dutch Passion
Typ: Feminizowane Automatycznie | 50% Indica, 50% Sativa