Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Amnesia XXL Auto Feminise (10 sztuk)
AutoAmnesiaXXL.10p.Dina

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 287,00zł

Amnesia XXL Auto Feminise (10 sztuk)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi.
 
Nasiona marihuany Amnesia XXL Auto z Dinafem Seeds to odmiana marihuany automatycznie feminizowana z dominacją Sativa, która pochodzi z połączenia Original Amnesia i Original Amnesia Autoflowering. Owocem jest nasionko cannabis wysokiej jakości, które jest dobrze odbierane przez wielbicieli Sativa i dzięki któremu można uzyskać szybkie wyniki kolekcji, produktywne i wysokiej jakości.

To nasionko marihuany to wersja Automatyczna Original Amnesia. To wspaniałe nasiono cannabis o średniej budowie, silna, łatwa w kolekcjonowaniu, silna, o krótkim okresie dojrzewania i zapewniająca produkcję dużych, ciężkich i zwartych owoców, pokrytych żywicą na zewnętrznej warstwie nasiona. Amnesia XXL Auto z Dinafem to odmiana marihuany, dzięki której można uzyskać szybkie i obfite wyniki do klaserów typu: indoor i klaserów typu: outdoor i dzięki której można kolekcjonować różne wyniki na zewnątrz w tym samym roku o ile dobowy cykl nasłonecznienia w klaserach na to pozwala.

Przy kolekcji nasion marihuany Amnesia XXL Auto zaleca się dodanie 30% kokosa do podłoża klaseru w celu ulepszenia jej natlenienia i przyspieszenia różnych następujących procesów asymilacji i przetwarzania. W celu zwiększenia cech aromatycznych i smakowych produktu końcowego zaleca się umiarkowane nawożenie w klaserach.

Jej aromat i smak są intensywne i złożone, z wyraźnymi nutami cytryny, Haze, kadzidła i sosny. Działanie tych nasion marihuany jest silne i długotrwałe, bardziej umysłowe, niż fizyczne. Jest to doskonała odmiana nasion konopi do miłego spędzania czasu z przyjaciółmi.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent

Genetyka: Oryginalny Amnesia x Oryginalny Amnesia Auto
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: 75-170 cm
Subs. Odżywcze: Wysokie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 75-90 dni
Waga nasiona: Indoor: 450-500g m2; Outdoor: 60-170g 1 nasiono
Producent: Dinafem
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Sativa