Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

Amnesia Ganja Haze Auto Feminise (3 sztuki)
AutAmGanj.3pack.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 70,00zł

Amnesia Ganja Haze Auto Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

Idealny szczep nasion automatycznie dojrzewających dla osób, które chcą cieszyć się swoją mgiełką amnezji tak szybko, jak to możliwe.
 
Łączy naszą Amnesię Ganja Haze z Ruderalis, aby uzyskać potężny szczep Auto Amnesia Ganja Haze. Amnesia to jedna z najpopularniejszych odmian nasion konopi w Europie. Wielu użytkowników docenia mocny efekt marihuany Amnesia. Amnesia Ganja Haze Auto Feminise, oferuje takie same efekty, ale z całkowitym czasem kolekcji od 8 do 9 tygodni. Podczas kolekcjonowania w klaserach typu: outdoor można z łatwością zbierać kolekcję 3 razy w roku. Ta niewielka, zmasakrowana pestka konopna nie zawiedzie Cię, ale podniesie cię tak wysoko, jak jej sfeminizowana siostra. Świetne automatyczne nasiono cannabis dla miłośników Haze.

Z nasion konopi do uzyskania w 8 do 9 tygodni. Prawdziwy, gwałtowny, dojrzewający szczep nasion marihauny. Dorasta w pomieszczeniu o rozmiarach od 90 do 120 cm, podczas gdy w klaserach typu: outdoor, można spodziewać się wysokości od 130 do 150 cm. Rozwinie kilka gałęzi bocznych nasion, ale główny ciężar uformuje się w masywnym głównym owocu. Ma wyraźny wygląd sativa z wąskimi liśćmi i jasnozielonym kolorem nasion. Prawdziwie ładne piękno.

Amnesia Haze słynie z dużych wyników kolekcji. Nasza amnezja automatycznego dojrzewania nie jest wyjątkiem. Z wydajnością od 300 do 450g/m2 w klaserach typu: idnoor jest bardzo wydajnym nasionem konopi. W klaserach typu outdoor: można osiągnąć wydajność od 70 do 100 gramów wagi 1 nasiona w klaserach słonecznych. Klasery z cieplejszym klimatem mogą osiągnąć większy wynik kolekcji. 

Miła, euforyczna, relaksująca wysokość sativy. Wielki wysiłek, by pobudzić twoją kreatywność. Doskonały do ??użytku w ciągu dnia. Chociaż jest ona szczepem automatycznie dojrzewającym, jej poziomy składników odżywczych są wysokie. Wartość CBD jest niska.

Znany jest zapach słynnej mgiełki amnezji. Smak jest klasyczny, ma słodki smak cytryny i cytrusów.

Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Amnesia Ganja haze X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 90-120cm | Outdoor: 130-150cm
Subs. Odżywcze: Wysokie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70-75 dni
Waga nasiona: Indoor: 300-450g m2 | Outdoor: 70-100g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | Głównie Sativa