Kontakt

f2seeds@f2seeds.fr.pl

Szukaj
 
wpisz szukany produkt

AK Full Auto Feminise (3 sztuki)
AutAKFull.3pack.SumoS

Termin realizacji: do 4 dni roboczych

Opinie

Zadaj pytanie na temat
produktu...

Cena: 55,00zł

AK Full Auto Feminise (3 sztuki)
Nasiona Marihuany, Nasiona Cannabis, Nasiona Konopi. 

AK Full to nasiona marihuany dojrzewające automatycznie. Nie mówimy o AK-47, ale naszym AK Full Auto Feminise jest fantastycznym szczepem nasion marihuany. Wzięliśmy naszą Ultimate AK i skrzyżowaliśmy ją z Ruderalis. Teraz możesz cieszyć się właściwościami Ultimate AK w szybko dojrzewającym szczepie nasion konopi.
 
Idealny dla kolekcjonerów, którzy chcą zakończyć kolekcję jak najszybciej. Nasz AK Full Auto da użytkownikowi przyjemne uczucie ukłucia ciała z przyjemnym szumem w głowie sativy. Jest idealną odmianą marihuany dla początkujących kolekcjonerów ze względu na jej odporność na chłodniejsze i cieplejsze klasery. Nawet początkujący kolekcjoner może osiągnąć wysokiej jakości owoce. Nasza AK Full Auto jest ulubioną przez naszych klientów dojrzewających nasion cannabis automatycznie.

Czas kolekcji od nasion do zakończenia kolekcji wynosi ok 70 dni. Podobnie jak wszystkie szczepy nasion konopi indyjskich, które dojrzewają automatycznie, pozostanie mniejsza od odmian nieautomatycznych i utworzy jedny główny owoc. Rozwinie niektóre gałęzie boczne nasion. 

Jeden z naszych najbardziej wydajnych szczepów dojrzewających automatycznie. Średnia wydajność w klaserze indoor od 300 do 400g/m2 jest nawet możliwa dla początkujących kolekcjonerów. Podczas kolekcji w klaserach typu: outdoor można spodziewać się wyników na poziomie: od 70 do 90gramów wagi 1 nasiona. 

Długotrwały wysoki poziom energii jest najlepszym sposobem opisania efektu AK Full Auto. Efekty natychmiast się kopią i dają użytkownikowi przyjemny i relaksujący efekt. Wielkie obciążenie, aby zrobić coś z miłym, relaksującym uczuciem. Wartość AK Full Auto składników odżywczych jest średnia przy niskiej wartości CBD

Kwaśny, korzenny, słodki i kwiatowy jest tym, co zauważyliśmy, gdy przetestowaliśmy aromat i smak AK Full Auto. Miła mieszanka różnych aromatów sprawia, że to nasiono konopie indyjskiich są prawdziwą radością do konsumpcji.
 
Nasiona zapakowane oryginalnie przez producenta.
Źródło pochodzenia opisu: Producent 

Genetyka: Ultimate AK X Ruderalis
Klaser: Indoor/Outdoor
Wielkość nasiona: Indoor: 40-70 cm | Outdoor: 80-100cm
Subs. Odżywcze: Średnie
Czas kolekcji: od włożenia do klaseru 70 dni
Waga nasiona: Indoor: 300-400g m2 | Outdoor: 70-90g 1 nasiono
Producent: Sumo Seeds
Typ: Feminizowane Automatycznie | 50% Indica, 40% Sativa, 10% Ruderal